ERJ-14YJ124U
MFR.Part #
ERJ-14YJ124U
JLCPCB Part #
C2086438
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS