ERJ-14RQF3R9U
MFR.Part #
ERJ-14RQF3R9U
JLCPCB Part #
C20020738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS