ERJ-12ZQJ4R3U
MFR.Part #
ERJ-12ZQJ4R3U
JLCPCB Part #
C4355814
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS