ERD-S2TJ1R5V
MFR.Part #
ERD-S2TJ1R5V
JLCPCB Part #
C19278476
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors