ERD-S1TJ1R6V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERD-S1TJ1R6V
JLCPCB Part #
C3355901
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS