ERB-RE1R40V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERB-RE1R40V
JLCPCB Part #
C1972735
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1.4A 32V 50A 0603 Disposable fuses ROHS