ERA-8VRW4321V
MFR.Part #
ERA-8VRW4321V
JLCPCB Part #
C7273781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS