ERA-8VRW2051V
MFR.Part #
ERA-8VRW2051V
JLCPCB Part #
C6944783
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS