ERA-8VRB4422V
MFR.Part #
ERA-8VRB4422V
JLCPCB Part #
C6239889
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS