ERA-8VPB4222V
MFR.Part #
ERA-8VPB4222V
JLCPCB Part #
C5730085
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS