ERA-8VPB3241V
MFR.Part #
ERA-8VPB3241V
JLCPCB Part #
C5730072
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS