ERA-8VPB1782V
MFR.Part #
ERA-8VPB1782V
JLCPCB Part #
C6944698
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS