ERA-8VEB4700V
MFR.Part #
ERA-8VEB4700V
JLCPCB Part #
C5730025
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS