ERA-8PPB1603V
MFR.Part #
ERA-8PPB1603V
JLCPCB Part #
C5729926
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS