ERA-8PEB4423V
MFR.Part #
ERA-8PEB4423V
JLCPCB Part #
C5688509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS