ERA-8KRW1433V
MFR.Part #
ERA-8KRW1433V
JLCPCB Part #
C6239755
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS