ERA-8KRW1243V
MFR.Part #
ERA-8KRW1243V
JLCPCB Part #
C5729885
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS