ERA-8KPB7873V
MFR.Part #
ERA-8KPB7873V
JLCPCB Part #
C6944582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS