ERA-8KPB5623V
MFR.Part #
ERA-8KPB5623V
JLCPCB Part #
C7273405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS