ERA-8KPB3903V
MFR.Part #
ERA-8KPB3903V
JLCPCB Part #
C6613628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS