ERA-8KEB7503V
MFR.Part #
ERA-8KEB7503V
JLCPCB Part #
C6239728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS