ERA-8KEB6813V
MFR.Part #
ERA-8KEB6813V
JLCPCB Part #
C6034247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS