ERA-8KEB4223V
MFR.Part #
ERA-8KEB4223V
JLCPCB Part #
C7183573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS