ERA-8KEB3653V
MFR.Part #
ERA-8KEB3653V
JLCPCB Part #
C5633851
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS