ERA-8KEB1373V
MFR.Part #
ERA-8KEB1373V
JLCPCB Part #
C5633836
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS