ERA-8KEB1073V
MFR.Part #
ERA-8KEB1073V
JLCPCB Part #
C5633833
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS