ERA-8ARW8871V
MFR.Part #
ERA-8ARW8871V
JLCPCB Part #
C4205309
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS