ERA-8ARW5762V
MFR.Part #
ERA-8ARW5762V
JLCPCB Part #
C2095828
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS