ERA-8ARW1961V
MFR.Part #
ERA-8ARW1961V
JLCPCB Part #
C4199317
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS