ERA-8ARW1022V
MFR.Part #
ERA-8ARW1022V
JLCPCB Part #
C2090452
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS