ERA-8ARB473V
MFR.Part #
ERA-8ARB473V
JLCPCB Part #
C3995406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS