ERA-8ARB3652V
MFR.Part #
ERA-8ARB3652V
JLCPCB Part #
C2094443
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS