ERA-8ARB2492V
MFR.Part #
ERA-8ARB2492V
JLCPCB Part #
C2090358
Description
-55℃~+155℃ 150V 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS