ERA-8ARB242V
MFR.Part #
ERA-8ARB242V
JLCPCB Part #
C4291001
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS