ERA-8ARB1961V
MFR.Part #
ERA-8ARB1961V
JLCPCB Part #
C2094015
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS