ERA-8AHD15R8V
MFR.Part #
ERA-8AHD15R8V
JLCPCB Part #
C20018001
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS