ERA-8AHD15R4V
MFR.Part #
ERA-8AHD15R4V
JLCPCB Part #
C20018000
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS