ERA-8AED7153V
MFR.Part #
ERA-8AED7153V
JLCPCB Part #
C20017656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS