ERA-8AED54R9V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED54R9V
JLCPCB Part #
C20017590
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS