ERA-8AED4320V
MFR.Part #
ERA-8AED4320V
JLCPCB Part #
C20017530
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS