ERA-8AED431V
MFR.Part #
ERA-8AED431V
JLCPCB Part #
C4143287
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS