ERA-8AED3571V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED3571V
JLCPCB Part #
C20017491
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS