ERA-8AED3240V
MFR.Part #
ERA-8AED3240V
JLCPCB Part #
C20017471
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS