ERA-8AED2551V
MFR.Part #
ERA-8AED2551V
JLCPCB Part #
C20016913
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS