ERA-8AED2211V
MFR.Part #
ERA-8AED2211V
JLCPCB Part #
C20016882
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS