ERA-8AED1740V
MFR.Part #
ERA-8AED1740V
JLCPCB Part #
C20016838
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS