ERA-8AED1400V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED1400V
JLCPCB Part #
C20016800
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS