ERA-8AED124V
MFR.Part #
ERA-8AED124V
JLCPCB Part #
C20016783
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS