ERA-8AED105V
MFR.Part #
ERA-8AED105V
JLCPCB Part #
C2082985
Description
-55℃~+155℃ 150V 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS