ERA-8AEB5362V
MFR.Part #
ERA-8AEB5362V
JLCPCB Part #
C2088914
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS